Haber

Aydınlı öğrenciler Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı

Muğla’da düzenlenen Okul Sporları Bilek Güreşi Junior B Erkek ve Kız Grup Müsabakalarına katılan Aydın Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

Okul Sporları Bilek Güreşi Junior B Erkekler ve Kızlar grup müsabakaları Muğla’da 350 sporcu ile yapılmaktadır. 10 il ile bilek güreşi, 2 gün boyunca Muğla Atatürk Spor Kompleksi’nde yapılacak. Bilek güreşinde Afyon, Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, Isparta, İzmir, Muğla, Manisa ve Uşak illerinden sporcular yarışıyor. 2 gün boyunca devam eden bilek güreşi grup müsabakalarına Aydın Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi de katıldı. Okul öğrencilerinden İsmail Cem Şaylı 45 kiloda birinci, Ekrem Dokuz 65 kiloda birinci, Doğukan Taşdan ise 75 kiloda üçüncü olarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Mayıs ayında Erzurum’da.

Öğrencileri tebrik eden Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Aygün, “Öğrencilerimiz katıldıkları yarışmada dereceye girerek okulumuzu gururlandırdılar. Kendilerini tebrik ediyor, Türkiye finallerinde başarılar diliyorum. Önümüzdeki aylarda Erzurum.” – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu