Haber

Bedava kırtasiye dağıtımı başladı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun “Eğitim varsa gelecek var” mottosuyla hareket eden ve eğitimin her kademesinin direği olmaya devam eden Kemer Belediyesi, anaokulundan 8. sınıfa kadar 6 bin 500 öğrenciye kırtasiye malzemesi dağıtımına başladı. .

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, önce hazırlanan kırtasiye malzemelerini Kemer Merkez İlköğretim Okulu’na teslim etti.

Kemer Belediyesi, anaokulundan 8. sınıfa kadar 6 bin 500 öğrencinin kırtasiye malzemelerini ücretsiz olarak ulaştırıyor. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu önderliğinde başlatılan proje veliler tarafından da beğenildi.

Başkan Topaloğlu yaptığı açıklamada, eğitimin olmadığı hiçbir yerde başarının olmayacağını, eğitimin Kemer Belediyesi’nin olmazsa olmazlarından biri olduğunu söyledi.

Okulların açılmasına çok az bir süre kaldığını hatırlatan Lider Topaloğlu, “Çocuklar ve aileleri kırtasiye malzemeleri ne olacak diye düşünmek zorunda kalmayacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kırtasiye malzemeleri hazırladık. Önce Merkez İlkokuluna teslim ettik. Anaokulundan sekizinci sınıfa kadar çocukların tüm ihtiyaçları hazırladığımız sette mevcuttur. Bu ülkenin geleceği eğitime bağlıdır. Eğitim hoşsa, memleketin hayat kuralları da hoş olur. Bunun için Kemer Belediyesi olarak anaokulundan üniversiteye kadar tüm öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Çocuklarımıza hayırlı olsun. Ben de zorluk kuralları altında eğitildim. Ailelerin kırtasiye almaya zorlanmaları gerekmez. Çocuklarımızın boynunu bükmeyelim. Bir Necati Öğretmenleri var.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-bucak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu