Yaşam

“Beni Öldürmeye Çalıştılar!” Eski MasterChef Yıldızı, İstanbul’da Başına Gelen Korkunç Olayı Anlattı

‘MasterChef Türkiye’ bildiğini üzere heyecanlı müsabakaları, renkli heyetleri ve izlemeye doyamadığımız lezzetleri ile ülkemizin hiç tartışmasız en sevilen programlarından biri. Programın eski yarışmacılarından olan Şef Pınar Tanar, geçtiğimiz gün İstanbul’da başına gelen korkunç olayın detaylarını paylaştı. Buyurun detaylar…

MasterChef Türkiye bildiğiniz gibi heyecan dolu yarışmaları, harika lezzetleri ve eğlenceli jürileriyle son yıllarda televizyonun en sevilen programlarından.

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın heyet üyeliğini yaptığı ünlü programın 2021 yılındaki dönemine katılan bir yarışmacının başına gelenler gündem oldu.

“MasterChef bu sene kadın bir şampiyon çıkaracak, o da ben olacağım” kelamları ile tanıdığımız eski yarışmacı Pınar Tanar, dün gece İstanbul Şile otobanında başına gelen fecî olayı toplumsal medya hesabında paylaştı.

33 yaşındaki Tamar, olayın ayrıntılarını toplumsal medya hesabında paylaştı ?

mobile.twitter.com

“Ben o sırada navigasyonu açmıştım ve frene bastım, hız kesmeyen kamyon kornasına bastı ve hızla sağ şeridime geçip benim üzerime kırdı, bir süre o şekilde beni sol şerite at atmaya çalıştı.”

“Benim direksiyon hakimiyetimi kaybedip ölmemi istedi, bense hem sağımdaki kamyona çarpmamak için büyük bir gayret gösterdim hem de aynadan sol şeridimdeki araçlara çarpmamak için büyük bir gayret sarfettim.”

“Bunun tek bir açıklaması var: kasten adam öldürmeye sebebiyet vermek!”

‘Kamyondan kurtulup sağ şeride geçtim ve durup dörtlülerimi yaktım; kamyon da arkama gelerek durmadan korna çaldı. Ben şoförün inip gelmesini bekledim, asla sindiremeyeceği birine denk geldiğini bilmesini istedim.’

“Gelir gelmez bana bağırıp çağırmaya başladı, ben camımı yarım açıp duyabilmesi için yüksek sesle orta şeritte binek araç olarak yavaş gittiğimi, hızla gelerek selektör yaparak beni şeridimden çıkarmaya hakkı olmadığını ve beni öldürmeye çalıştığı için polise hesap vereceğini söyledim.

“Başka bir kamyon sürücüsü de önüme kırdı, sürücü inerek bana dur işareti yaptı, beni aracımdan indirmek istedi kim bilir ne yapacaklardı!”

‘Ben durmadım, direk karakola sürdüm, karakol kendi bölgeleri olmadığını, Dudullu Karakoluna gitmem gerektiğini söyledi.’

“Ben bu işin peşini bırakmam, canımızı pazarda bulmadık, herkes kendini alikıran başkesen sanıyor, cezalarını bulmaları için ne yapmam gerekiyorsa yaparım, kâfi artık yaşanmaz ve çekilmez hale geldi memleket! Bunun tek bir açıklaması var: o da verilmiş sadakamın olduğu! Allahın cezaları!!!”

Siz ne düşünüyorsunuz bu olay hakkında? Haydi yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu