Ekonomi

Cinemark yaklaşan yatırımcı konferanslarında sunum yapacak

PLANO, Teksas – Cinemark Holdings, Inc., önde gelen sinema salonu işletmecisi. (NYSE:CNK) iki önemli konferansta kurumsal yatırımcılarla buluşacak. Şirket, 27 Şubat Salı günü Miami, Florida’da düzenlenecek JP Morgan Yüksek Getiri ve Kaldıraçlı Finans Konferansına ve ardından 5 Mart Salı günü San Francisco, CA’da düzenlenecek Morgan Stanley TMT Konferansına katılacak.

JP Morgan konferansında Cinemark CFO’su Melissa Thomas ve Yatırımcı İlişkileri Kıdemli Başkan Yardımcısı Chanda Brashears birebir yatırımcı görüşmeleri gerçekleştirecek ve saat 10.15’te gerçekleştirilecek sohbet toplantısına katılacak. Ertesi hafta, Lider ve CEO Sean Gamble, Morgan Stanley konferansında akran etkinlikleri için Thomas ve Brashears’a katılacak ve 13:20 ET’de şömine başında bir sohbete ev sahipliği yapacak.

Cinemark, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 42 eyalette ve Güney ve Orta Amerika’daki 13 ülkede önemli bir varlığa sahiptir ve dünya çapında 500’den fazla sinema salonu ve 5.500 sinema salonu işletmektedir. Şirket, Barco lazer projeksiyon ve Cinemark XD gibi gelişmiş görüntü ve ses teknolojilerini içeren inanılmaz açık hava eğlence deneyimleri sunmasıyla tanınıyor. Ayrıca Cinemark, konuk hizmetlerine büyük önem vermektedir ve Cinemark Movie Club da dahil olmak üzere sadakat programlarıyla tanınmaktadır.

Bu yatırımcı konferanslarına katılım, Cinemark’ın yatırım topluluğuyla aktif bir diyalog sürdürme konusundaki kararlılığının altını çiziyor. Bu etkinlikler şirket yönetimine Cinemark’ın performansını, stratejik girişimlerini ve bakış açısını doğrudan yatırımcılarla tartışma fırsatı sunuyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu