Teknoloji

Harmony: The Fall of Reverie’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Harmony: The Fall of Reverie çıkış tarihi yakın zamanda Don’t Nod Entertainment (eski adıyla Dontnod Entertainment) tarafından duyuruldu. Oyunun demosu da yayınlandı. Ama sınırlı bir mühlet olduğunu belirteyim. Detaylar burada.

Harmony: The Fall of Reverie Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Fransız geliştirici, yeni oyununu şubat ayında duyurmuştu. Polly isimli bir karakterin hikayesini anlatacak olan oyun için yeni duyuru ile birlikte. PC (Steam) 8 Haziran 2023’te ve AnahtarÇıkacağı kesindi. Ayrıca PlayStation 5 ve Xbox Series için 22 Haziran 2023tarihinde mevcut olacak.

Oyunu merak ediyorsanız Steam’de şimdiden başlayan LudaNarraCon etkinliği kapsamında demosunu indirmeniz mümkün. Bu etkinlik 8 Mayıs 2023’te sona erecek olsa da demoyu 21 Mayıs 2023’e kadar oynayabileceksiniz. 6.1 GB’lık demo, hikayenin ilk bölümünü, ortamı ve karakterleri kapsıyor.

Harmony Hakkında: Düşlerin Düşüşü

Yakın zamanda geçecek olan yeni oyunda birkaç yıl yurt dışında yaşadıktan sonra kayıp annesini aramak için memleketine dönen Polly isimli bir karakteri yöneteceğiz. Ancak Alma şehri MK isimli büyük bir şirketin kontrolündedir ve karakterimiz bunun memleketini yanlış yöne çevirdiğini fark eder. Ayrıca, zafer, memnuniyet, güç, kaos, bağlantı ve hakikat gibi insan tutkularının var olduğu başka bir dünyayla bağlantı kurduğu Reverie adına sağduyu armağanını keşfeder.

Bu ahirette karakterimiz, hangi tutkunun en son galip geleceğini seçme gücüne sahip bir tanrıçaya dönüşecek. Görevimiz iki dünyanın ortasında bir istikrar tesis etmek olacaktır.

Müziği ödüllü Lena Raine’e ait olan Harmony: The Fall of Reverie, stüdyonun önceki oyunlarında olduğu gibi hikaye anlatıcılığına odaklanacak. Pek çok farklı karakterle karşılaşacağımız oyunda karakterimizin yeteneği sayesinde geleceği görebileceğiz ve bazen kritik kararlar almak zorunda kalacağız.

Senaryo boyunca yapacağımız her hareket iki dünyayı da etkileyecek ve yeni yollar açacaktır. Karakterimizin öngörü yeteneğinin görsel bir temsili olacak olan Augural ile olası seçimlerin sonuçlarını görebileceğimiz söyleniyor. Bu sayede insanlığın kaderine karar verebileceğiz. Bunun oynanabilirliği bir miktar artıracağı da söyleniyor.

Minimum Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • İşlemci: Intel Core i5-4570T (2 * 2900) veya AMD FX-4300 (4 * 3800) veya eşdeğeri
  • Bellek: 8GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 650 veya Radeon HD 7750 (1024 MB)
  • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan

Önerilen Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-6700 (4 * 3400) veya AMD FX-4350 (4 * 4200) veya eşdeğeri
  • Bellek: 8GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 (4096MB) veya Radeon R9 390X (8192MB)
  • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan

keleshaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu