Yaşam

Kingfisher Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kingfisher 15. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

OGM Pictures, Kingfisher’ın gerçek hayattan uyarlamasıyla büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Gülseren Budaıcıoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan dizinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin oturuyor. Dizinin senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor. 23 Aralık Cuma günü yayınlanan Yalıçapkını 14. bölümüyle oldukça ses getirdi. İzleyiciler, Kingfisher’ın yeni bölümünü şimdiden merak etmeye başladı! Yalıçapkını dizisinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kingfisher 15. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, Star TV ekranlarının gişe rekorları kıran dizisi Yalıçapkını’nın başrollerini paylaşıyor.

Bakalım Yalıçapkını 14. bölümde neler olmuş! ?

13. bölümde yaşanan o öpücük Ferit’i yolundan döndürmeye yetmedi. Seyran’ın Ferit’i havaalanında öpmesi, Ferit’i kararından caydırmaz.

Yalıçapkını dizisinin usta oyuncusu Çetin Tekindor’un canlandırdığı Halis Ağa karakteri gittikçe kötüleşiyor. Hastaneye kaldırılan Halis Ağa’nın durumu ağır.

Seyirciyi korkutsa da Halis Ağa kritik durumdan kurtulur. Hastaneden eve getirilen Halis Ağa’nın Seyran’dan bir ricası var.

Halis Ağa ile Kazım arasındaki gerilim bitecek gibi değil. Bakalım Seyran, Halis Ağa’nın isteğini yerine getirebilecek mi? Ferit ve Seyran barışabilecek mi?

Yalıçapkını’nın son bölümünde neler olacak? Kingfisher 15. Bölüm haftaya yaşanacakların habercisi… İşte Kingfisher’ın heyecanlı fragmanı. ?

Yalıçapkını, Bölüm 15, Fragman | gideceğim ama seninle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu