Haber

Mehmet Ali Çelebi: Kendi kaderimle Cumhurbaşkanımızın kaderini birleştiriyorum

Ergenekon soruşturmalarında tutuklanan ve o dönemde AK Parti’ye muhalif olan İzmir Milletvekili adayı Mehmet Ali Çelebi, CHP’den milletvekili seçilmesinin ardından istifa ederek Vatan Partisi’ne geçti ve buradan da istifa ederek AK Parti’ye katıldı. , CHP’nin sosyal medya hesabından paylaştı. Yerli Tuncay Özkan ile polemiğe girdi.

Mehmet Ali Çelebi, kendisinin bir dava adamı olduğunu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Tuncay Özkan @ATuncayOzkan Size meydan okuyorum! Ben bir dava adamıyım. Devletimizin ve milletimizin geleceğini bizim idaremizde görüyorum. Başkan @RTErdogan. Ben kendi kaderimi Cumhurbaşkanımızın kaderiyle birleştiriyorum. Cumhurbaşkanımız seçilmese de ben seçildim.” Milletvekili olmayacağım ve istifa edeceğim. Bir Nefer olarak savaşacağım. Sayın Kılıçdaroğlu seçilmezse ben milletvekilliğimden vazgeçerim diyebilir misiniz? Bakalım kim dava, kim koltuk adamı!” tabirini kullandı.

Tuncay Özkan da şu yanıtı verdi:

“Dava dediği sarayda olmak. Erkek olmak da krala soytarılıktır. Kralın yoksa eksik değil mi? Yel değirmeni, çekinme. Arkana yaslan. Zalimin sofrası.Çünkü İzmir sizi halkın sofrasına oturtmaz.Yolumuz,yoldaşlığımız bellidir.Eksikliği sevgiyle kapatırız.Bekar Kalsak da Atatürk’ün sancağını indirmeyeceğiz. yer.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu