Teknoloji

Penta Teknoloji, Lexar ile yeni bir işbirliğine imza attı!

Dünyanın önde gelen teknoloji markalarını ve bilgi teknolojisi ürünlerini tüketicilerle buluşturan Penta Teknoloji, distribütörlüğünü yaptığı markalara bir yenisini daha ekledi. Bellek analizi alanında faaliyet gösteren Lexar’ın katı hal sürücüleri ve dahili bellek ürünleri, yeni iş birliği kapsamında Penta Teknoloji garantisi altında Türkiye’deki iş ortaklarıyla buluşacak.

Penta Teknoloji Genel Müdürü Fatih Erünsal, teknoloji alanında yenilikçi ürünleri Türkiye genelinde tüketicilere ve işletmelere ulaştırmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bellek analizleri alanında dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Lexar ile işbirliğimiz, büyüme ve iş ortaklarımız arasında benzersiz olma hedeflerimize büyük katkı sağlayacak. E-ticaret platformlarından teknoloji pazarlarına, kişisel tüketim ürünlerinden kamusal ve kurumsal ihtiyaçlara kadar teknolojinin tüketiciyle buluştuğu her noktada varız.

Türkiye genelindeki bu geniş ve donanımlı ağımızla, iş ortaklarımızı farklı alanlarda dünyanın önde gelen markalarıyla buluşturmaktan ve analiz ortağı olarak istedikleri tüm ürünleri Penta’dan satın alma fırsatıyla sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde farklı yerlerde aramanıza gerek kalmadan tek servis merkezi olarak teknoloji. Yeni iş birliğiyle iş ortaklarımızın Lexar’ın katı hal sürücülerine ve dahili bellek ürünlerine ihtiyaç duydukları anda kolayca ulaşabilmelerini sağlayacağız. “Yeni iştiraklerle ürün ve hizmet portföyümüzü genişletmeye, katma değerli hizmetler sunmaya ve dijitalleşme yatırımlarımızla fark yaratmaya devam edeceğiz.”

Lexar CEO’su Ryan Li “Lexar ve Penta Teknoloji arasında Türkiye pazarındaki varlığımızı bir kez daha şekillendirecek değerli bir işbirliğini resmi olarak duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Dikkatli bir değerlendirme ve stratejik planlamanın ardından Lexar ve Penta Teknoloji, Lexar markalı bileşenlerin Türkiye genelinde dağıtılması için güçlerini birleştirdi. Bu işbirliği, değerli müşterilerimize en ileri teknolojiyi ve güvenli çözümleri sunma taahhüdümüzde önemli bir kilometre taşını temsil ediyor.

Penta Technology’nin ülke çapındaki kapsamlı ve köklü erişimi, Lexar’ın yüksek performanslı bileşenler sunma konusundaki prestijini mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Penta Technology ile olan ortaklığımızın müşterilerimizin genel deneyimini geliştireceğine ve her iki organizasyonun başarısına katkıda bulunacağına inanıyoruz.”söz konusu.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu