Haber

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yarın sandıklar Biden’ın cevabını verecek!

FLAŞ HABER:Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ümraniye’de düzenlenen mitingde konuştu.

Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

Ümraniye çöp konteynerinin patladığı zamanı hatırlıyorsunuz değil mi? Ey CHP bunun hesabını nasıl vereceksiniz? CHP çöp demektir, çukur demektir, susuzluk demektir. İstanbul’u bunlardan kim kurtardı? Her türlü farklılığın ötesine geçerek, insanlarımızı kucaklayan sevgi köprüleri kurduk.

14 Mayıs seçimlerini ülkemizin geleceğine sahip çıktığımız bir demokrasi şöleni olarak görüyoruz. Bu yüzyıl tüm milletimizin yüzyılı olacaktır.

Attığımız her adımda, tarihimize ve milletimize duyduğumuz aşkla ülkemize bir aşk mektubu yazdık.

Sandığı terörle kol kola gidenlere daraltacağız. Kaset politikası uyguluyorlar.

Ey Türkiye, Ey İstanbul, Ey Ümraniye, bu mücadelede bizimle misin? Kandil’den talimat alanlara gereken cevabı sandıkta vermeye hazır mısınız? Yarın sandıklar kapanana kadar durmadan çalışmaya hazır mısınız?

Necip Fazıl Usta ile Sultan Ahmet Meydanı’nda miting yapıyoruz. Bu mitingi yaparken merhum kükredi ve elini uzatarak Ayasofya bir gün açılacak, Ayasofya bir gün açılacak, Ayasofya bir gün açılacak!

İMAMOĞLU VE KILIÇDAROĞLU’YA SERT TEPKİ

Belediye başkanını İstanbul’a getirdi. Adam İstanbul’da durmuyor. Tatilde bakıyoruz, kayakta bakıyoruz. İstanbul belediye başkanı mısınız yoksa turist misiniz?

Rusya’ya yaptırım uygulayacağız diyor Kemal Bey. Amerika’dan aldığın emirle mi yapacaksın? Biden, Erdoğan’ı devirmemiz gerektiğini söyledi. Yarın anketler Biden’ı da yanıtlayacak.

Operasyonları durdurmak, özerklik getirmek istiyorlar.

Ülkenin geleceğini emperyalistlere ve tefecilere bırakarak kendilerine yol açmaya çalışıyorlar.

saray-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu