Haber

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle ünlülerin paylaşımları Sosyal Medyanın Gündeminde

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yıl dönümü tüm Türkiye’de kutlanıyor. 23 Nisan’ın Ramazan Bayramı’nın son gününe denk gelmesiyle bayram coşkusu daha da artıyor. Ünlü isimler bu anlamlı günde yaptıkları paylaşımlarla sosyal medyayı renklendirdi.

Gelin o paylaşımları birlikte görelim…

serenay sarıkaya

Şu sıralar Kıvanç Tatlıtuğ ile Aile dizisinde rol alan Serenay Sarıkaya çocukluk fotoğrafını paylaştı. Herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu ve mutlu olsun.? O çocuksu saflığı, cüretkarlığı, heyecanı ve inancı hiç kaybetmemek dileğiyle.

Tolgahan Sayışman

Son olarak Barbaros Hayreddin: Padişah Fermanı dizisinde rol alan Tolgahan Sayışman, 23 Nisan’da afet bölgesi ilan edilen illerden biri olan Hatay’daydı. Çocuk Bayramı ?? ???? Unutulmamalı…”.

Selda Bağcan

Usta sanatçı Selda Bağcan, mikrofon başında çocukluk fotoğrafını paylaştı. Bağcan, “23 Nisan kutlamalarında ilk kez sahneye çıktığımda çektiğim fotoğrafı paylaşmak istedim. O günden bugüne çok şey değişti, değişmeyen ise adım attığım andaki heyecanım ve Atatürk sevgim. sahnede.” diye ekledi.

İbrahim Büyükak

Ünlü oyuncu ve sunucu birçok isim gibi 23 Nisan’ı çocukluk fotoğrafıyla kutlayanlardan biriydi.

Cem Yılmaz

23 Nisan doğumlu komedyen Cem Yılmaz’ın 50. yaş günü paylaşımına çok sayıda yorum ve beğeni geldi. ‘Bugün benim doğum günüm. Ben 50 yaşındayım. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutlar, Cumhuriyetimizin 100. yılında buruk sevinçlerin yerini kalıcı mutluluklara bırakmasını dilerim ??”

Sıla Türkoğlu

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncularından Sıla Türkoğlu, bu anlamlı günü Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözüyle kutladı.

Nilgün Belgün

Nilgün Belgün’ün “Egemenlik Kayıtsız şartsız Milletindir ?? Ne Mutlu Türküm Diyene??” notuyla yaptığı paylaşım

ibrahim tatlıses

İmparator lakaplı ünlü Türk şarkıcı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu.

İrem Derici

Ünlü şarkıcının ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun! ✨Sana küçük bir kız bırakıyorum, hayallerini gerçekleştirmek için çok çalışan kocaman bir gülümsemeye sahip bir kız, çocukluk fotoğrafını ?” notuyla paylaştı.

berfu yemiş

Berfu Yenenler, Eser Yenenler ile evliliklerinden dünyaya gelen çocuklarının sevincini sosyal medya hesabından paylaştı.

Şahan Gökbakar

Sık sık yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ünlü komedyen, bu anlamlı günü “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun! Güzel Atatürk, “İyi ki varsınız. Sen her zaman olacaksın”.

ceylan ertem

Başarılı şarkıcı, çocukluk fotoğrafını “23 Nisan Kutlu Olsun ?❤️” notuyla paylaşan isimlerden biri.

“Egemenlik milletindir” diyen usta isim Erol Evgin, Milli Mücadele’yi Millet Meclisi ile yürüten yeryüzündeki tek lider Mustafa Kemal’dir. 23 Nisan’daki çocuksu sevincimiz bu nedenle kutlandı.”

Zafer Alagöz

Başarılı oyuncu, çocukluğundan bir fotoğraf paylaşarak, “Bugün 23 Nisan, insanlar neşe içinde.? Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.???” notunu yazdı.

Demet Akalın

Kenan Doğu

“Bugün tüm dünya çocukları, bugün hepimiz! ?Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına hediyesi #23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun! ?? ?”

Aras Bulut İynemli

Başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, 23 Nisan’ı Twitter hesabından kutladı. Ünlü

Fadik Sevin Atasoy

”23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun ???????”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu