Haber

Başkan Hürriyet, İzmitlileri gururlandıran minik yüzücüleri ağırladı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Bursa ve Gebze’de katıldığı yarışmalarda başarılı sonuçlar elde etti. sporYüzme Kulübü’nün minik sporcularını makamında ağırladı ve başarılarından dolayı tebrik etti.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 6-7 Mayıs tarihlerinde Bursa’da düzenlenen 11-12 Yaş Milli Kalkınma Projesi Ligi grup müsabakalarında ve 3 Mayıs’ta Gebze’de düzenlenen 10 Yaş Yüzme Milli Kalkınma Projesi Bölge Finali’nde elde ettiği başarılardan dolayı İzmitlileri tebrik etti. -4 Haziran. gururlu minik yüzücüleri ve ailelerini ağırladı. Ziyarette Başkan Yardımcısı Yaşar Kardaş, İzmit Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Erenkaya, İzmit Belediyesi Yüzme Kulübü Başantrenörü Levent Azazi, yardımcı antrenörler Fatih Çağlar ve Nurşah Köseoğlu hazır bulundu.

Bursa’daki maçlara katılan İzmit Belediyespor Yüzme Kulübü’nün 10 sporcusu barajı geçmeyi başararak madalya kazandı. Gebze’de düzenlenen 10 Yaş Yüzme Milli Gelişim Projesi Bölge Finali’ne 4 sporcuyla katılan İzmit Belediyespor, bölge üçüncüsü oldu. Minik sporcuları tebrik eden Önder Hürriyet, “Sporun her alanında var olmaya çalışıyoruz. Basketbol ve güreşe yaptığımız yatırımın karşılığını alıyoruz. Yüzmede de güzel başarılar elde ediyoruz. Sizi çok tebrik ediyorum. Hepiniz başarılısınız.” Bizler de çok mutluyuz. Değerli aileleri de çocuklarını spora teşvik etmeye teşvik ediyoruz.” Yaptığınız için teşekkür ederim.” – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu