Yaşam

Kral Charles’ın taç giyme töreninde öne çıkan isim! Eski sevgilisinin kraliçe olmasını izledim

Geçen eylül ayında annesi Kraliçe II. Elizabeth. Elizabeth’in ölümünden sonra Kral Charles resmen Kral olacak. Kral Charles ve Eş Kraliçe, Londra’daki Westminster Abbey’de düzenlenen taç giyme töreninde taç giydi.

TÖRENDE ESKİ EŞİNİN GEÇİŞİNİ İZLEDİ

Prens Charles’ın taç giyme törenine Kraliçe Camilla’nın 1973-19995 yılları arasında evli olduğu ve iki çocuğu olduğu eşi Andrew Parker Bowles katıldı. Bowles’ın törene katılması, eşiyle ayrılmış olmasına rağmen eşinin yakın arkadaşı olmayı başardığına dair herkesin yorum yapmasına yol açtı.

İLİŞKİLER BOŞALDI

Camilla, Charles ile bağ kurarken, Andrew Parker, babası pahasına Camilla ile evlendi. Camilla, Charles’a evlendiğine dair bir mektupla haberler verilmiş. Camilla ve Charles bir ilişki yaşarken, Andrew’un Charles’ın kız kardeşi Prenses Anne ile de bir ilişkisi vardı.

CİNSEL TELEFON GÖRÜŞMELERİ BASINA SIZDI

Andrew ve İngiliz ordusunda subay olan Camilla’nın 1973’te başlayan evlilikleri, 1993’te telefonda Charles hakkında cinsel içerikli bir konuşmanın basına sızmasıyla sona erdi. Camilla ve Charles’ın bağı, çiftin 1995 yılında boşanmasıyla yeniden başladı. Çift, Şubat 2005’te nişanlandı ve Nisan 2005’te dünya evine girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu